מי שיצא החוצה ויסתכל על כבישי ישראל, לא יוכל להתעלם מהעובדה שחלק ניכר מהרכבים שיש כיום, הם רכבי טויוטה. יצרנית הרכב היפנית התקבלה אהדה רבה מאד בישראל, ונכון להיום, דגמי טויוטה נחשבים לפופולריים ואוהדים אמד על הקהל הישראלי, בין השאר בזכות הנוחות הגבוהה שלהם, דגמי הרכבים המשפחתיים של החברה, ובעיקר טווח המחירים שנחשב נוח למדי ומתאים לתקציב של הישראלי הממוצע. להלן סקירה על כמה המדגמים החדשים, כפי שתוכלו למצוא במתחמי טויוטה חיפה, וכן בחלקים נוספים ברחבי הארץ.

מה הדגמים החדשים מציעים לכם?

נתחיל באחד הדגמים שהולך ונעשה פופולרי בעיקר בשנתיים האחרונות, וזהו הדגם החדש של טויוטה יאריס. מדובר על מכונית סופר מיני, וכיאה לקטגוריה זו, המחיר הנמוך שלה מושך לא מעט אנשים. בדגם 2015 של טויוטה יאריס, תוכלו למצוא מערכות שעוזרת לכם לחסוך צריכת הדלק שלכם באופן משמעותי, מעבר קל ופשוט בין הילוכים ותגובה מעולה של ההגה – וכל זאת לצד גודל מעולה לרכב שאמור לנסוע בתוך העיר. הדבר כמובן, בא לסייע לכם לנהוג בעיר בצורה טובה יותר, ולהתמודד היטב עם פקקי תנועה, חניות צפופות, ועוד.

דגם נוסף, שכמעט אין צורך להציג אותו, הוא הדגם החדש של טויוטה קורולה. זוהי אחת מהמכוניות המשפחתיות הפופולריות ביותר בישראל. הישראלים התאהבו בטויוטה קורולה כבר לפני עשור, שכן דגם זה היה ידוע בעיקר בחיסכון שלו בצריכת הדלק, ובעובדה שהייתה זו מהמשפחתיות הראשונות בישראל, שהציעה מנוע היברידי, ובכך הייתה חלוצה. בדגם הנוכחי והאחרון של טויוטה קורולה שיצא זה מכבר, מציגה החברה גרף שיפור נוסף במדד צריכת הדלק, עם כמעט 18 ק”מ שתוכלו לעבור בליטר דלק אחד בלבד. כמו כן, השימוש בשבעה הילוכים שונים, ושיפורים מפנקים כמו מצלמה אחורית לנהיגת רוורס ומערכת התראות – כל אלו שומרים על טויוטה כאחת מיצרניות הרכבים המשפחתיים הפופולריות בישראל.

ומה בתחום הספורטיבי?

אם אתם חובבי מכוניות ספורט, אין ספק שהדגם החדש של טויוטה אוונסיס מיועד עבורכם. סדרת אוונסיס היא כאמור סדרת המכוניות הספורטיביות של טויוטה, אם כי ביחס למכוניות ספורט אחרות, המחיר ההתחלתי שלה נחשב שפוי ונוח יחסית. זוהי מכונית שגם בדגם החדש שלה, מציעה לכם אחיזת כביש טובה מאד, יכולת תאוצה משמעותית מאד, וכל זה לצד מראה מהודר של הרכב מבפנים ומבחוץ. זה לא מפתיע לגלות שמשפחות שונות מעדיפות לשדרג את הקורולה שלהן, ולעבור לאוונסיס.

אם כן, אין ספק שטויוטה התחבבה מסיבות טובות לדמי על הקהל הישראלי. יש לציין כי בשנים האחרונות, יש לה כמובן תחרות משמעותית מאד מצד יצרניות הרכב האירופאיות, והיא לא לבד בצמרת. עם זאת, היא עדיין שומרת על מעמד של בכורה בכביש הישראלי, ונראה שגם בשנים הקרובות – אנו נזכה לראות ממנה עוד ועוד דגמים.