עסקה טובה של רכב כוללת גם את המוסך שלו, נקודה. ומוסך טוב הוא מוסך מורשה. מוסכים מורשים של טויוטה נמצאים בפריסה ארצית ותוכל למצוא אותם בכל מקום. והם יודעים שתוכל להגיע אליהם כי הרכב שקנית יכול לעשות את זה. מוסך מורשה טויוטה מרכז את כל הטיפולים במקום אחד וכל שתצטרך לעשות הוא להשאיר את הרכב ולחזור כדי לקבל אותו מטופל ונקי.

מוסך מורשה טויוטה – כל הטיפולים במקום אחד

קודם כל מקצועיות. כל המכונאים והטכנאים הם אנשי מקצוע מנוסים וכולם עם התעודות הנדרשות אבל מעבר לכך, כולם עובדים בהתאם לדרישות של טויוטה וזה אומר מקצועיות גבוהה, תודעת שירות גבוהה והכרה מלאה עם כלי הרכב, על כל המערכות שבו. לכן, עם כניסת הרכב לתיקון או לטיפול, בודקים את כל המערכות שבו, בלי קשר למטרה הראשונית של כניסת הרכב למוסך המורשה של טויוטה.

בכל המחלקות משתמשים בציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר, גם לאבחון הבעיות וגם לטיפול בהן. האיבחון הטכנולוגי מאפשר הגדרה מדויקת של כל בעיה וסריקה של הרכב כולו. לא עוד המכונאי שמאזין לרכב ומחליט שהמקור הוא בשסתומים אלא מחשב שעושה את העבודה בצורה המדוייקת ביותר. יחד עם זאת, המכונאים עצמם מוסיפים את הנסיון שלהם. מוסך מורשה טויוטה סומך על המכשור הטכנולוגי המפותח יחד עם עירנות וידע שהגיעו עם ניסיון רב והכשרה טובה.

במוסכי טויוטה מורשים אפשר גם לעבור הכנה לטסט. העובדים למדו את כל הנדרש כמו כיוון פרונט, למשל, ויכולים להכין את הרכב לטסט במוסך עצמו. כמו שהבטחנו, מוסך מורשה טויוטה מאגד את כל הנדרש לנהג ולרכב במקום אחד. גם חברות הבטוח מוצאות אצלנו את מקומן ובמכון המורשה יש גם מחלקה לבטוח. היא מטפלת בכל הקשור לפוליסות. חברות בטוח נמצאות אתנו בהסדר וזה מקל גם עליהן, שלא לדבר על הלקוח, שלא צריך להעביר טפסים אל משרדי החברה. במוסך המורשה תמצא את כל מה שנדרש לרכב שלך, החל בטיפול התחזוקתי, המשך בתיקונים המכניים וכלה בפן הביטוחי.