אין זה סוד שתחום הליסינג התפתח באופן ניכר בעת האחרונה, בעיקר בשל פעילותן של חברות גדולות הזקוקות לציי רכב עבור עובדיהן. מדובר בעולם חדש, שלא היה זמין עד כה. כיום ישנו עניין רב בשוק הליסינג – דבר המעורר גם שאלות רבות. האם העלתם אי פעם במוחכם את האפשרות לקיומו של ליסינג פרטי?

האם כל אחד רוצה לרכוש רכב חדש או ישן?

ליסינג פרטי הוא האפשרות לשכור רכב, עבור לקוח פרטי, למשך טווח ארוך. מדובר ברכב חדש עם אפשרות לקבל בעלות עתידית על הרכב, עם סיום תקופת ההשכרה. במהלך תקופה זו, הרכב המושכר רשום למעשה על שם החברה ממנה הושכר (חברת ליסינג פרטי), בעוד המבחר הקיים בימינו מאפשר לכל נהג לבחור רכב שיענה על צרכיו המסוימים והאישיים.

עסקת ליסינג

לאחר חתימה על עסקת הליסינג, על השוכר (קרי, הלקוח), לשלם סכום חד-פעמי לחברה, שלרוב לא יעלה על 20% מערכו של הרכב. או-אז, ישלם הלקוח מדי חודש תשלום קבוע, עד תום תקופת ההשכרה (משך שלוש שנים, לרוב). תשלום זה אינו כולל הוצאות שוטפות, אלא רק בגין השימוש ברכב. בסיום התקופה / תשלום, יכול הלקוח לבחור לרכוש את הרכב בעלות של כ-50% מערכו, או לשדרג לכלי אחר.

עד כמה משתלם ליסינג פרטי

ליסינג פרטי פותח בפני הנהגים אפשרות שלא לקנות רכב על שמם ועדיין ליהנות מרכב חדש (או כמעט חדש) תמורת תשלום שאינו גבוה, באופן יחסי. מדובר בתנאי תשלום נוחים ללקוח הפרטי ומאפשרים לו להשתמש וליהנות מרכב טוב ללא הצורך לבקש הלוואות גדולות מהבנק.

מלבד האמור, ישנו יתרון נוסף: הנהג יכול להחליף את הרכב, מדי שנה, ברכב מדגם חדיש יותר, ובכך לשמור על סטנדרט טוב של רכב מפנק ומשוכלל.

מה עוד? יתרונות נוספים שלא רבים מדברים עליהם

לחברות ליסינג פרטי, או ליסינג בכלל, אין מה להסתיר. מדובר בחברות שקופות ואמינות, שמצליחות להפוך עסקת ליסינג לבטוחה יותר מרכישה של רכב מיד שנייה. נוסף על כך, ניתן, בשיטה זו, להשיג דגמי רכב רבים הנפוצים בישראל בימינו, מה שהופך את השיטה למומלצת ביותר עבור הנהג הישראלי שיודע בדיוק מה הוא צריך ומה טוב לו, מבחינת הרכב על הכביש. זו עסקה שתוכל לענות על אותם צרכים מדויקים של הנהג הישראלי הממוצע.

ליסינג פרטי – יתרונות שונים נוספים

חברת ליסינג גדולה כקטנה, תעניק לכם אפשרויות למחירים הוגנים ושפויים. הן יאפשרו לכם לרכוש מכונית חדשה מהיבואן, תוך הנחה משמעותית, שהרי הן מבצעות רכישות גדולות של רכבים כל שנה, מה שבהכרח מביא למחירים נמוכים יותר עבור כל יחידה. זכרו לבצע סקר שוק בטרם אתם מתמקדים בחברה אחת. חפשו ומצאו את העסקה המשתלמת ביותר עבורכם.