אתיופיה היא לא יעד שרבים חושבים עליו כשהם מתכננים את הטיול הבא שלהם. היא פופולארית הרבה יותר מדרום אפריקה, טנזניה או קניה וזאת למרות הפלאים הרבים שהיא מציעה למטיילים. טיול לאתיופיה יוכל להתבצע בדרכים שונות ומגוונות – בין אם בהרים, בשמורות הטבע, בין אתרים ארכיאולוגיים, ועוד רבים ונהדרים. אלו המטיילים באתיופיה נשאבו לקסם האדיר של המדינה, שנמצאת רק ארבע שעות טיסה מאיתנו.

שלושה מקומות שאסור לכם לפספס בזמן טיול באתיופיה

  • אדיס אבבה – זוהי עיר הבירה של אתיופיה, ממנה רוב המטיילים ממהרים לצאת. חבל, מכיוון שהעיר מלאה באטרקציות ונקודות עניין שיספיקו לפחות ליומיים של שהייה. טיול לאתיופיה שאדיס אבבה אינה חלק ממנו, שווה ערך לטיול בישראל מבלי לשלב בה את ירושלים שהיא חלק בלתי נפרד משורת ערי התיירות שלנו.
  • לליבלה – מדובר באחד מהאתרים הפופולאריים ביותר באתיופיה. מה מיוחד בו אתם שואלים? ובכן, מדובר במערך של כנסיות מהמאה ה-12, החצובות מתחת לפני הקרקע. לא מדובר באתר ארכיאולוגי, אלא במתחם פעיל בו חיים ועובדים נזירים.
  • רכס הרי סימיין – שיאו של הרכס נמצא על פסגת הר ראס דאשן (4,543 מטר מעל פני הים). רכס זה הגן על אתיופיה לאורך ההיסטוריה ושימר אותה לאורך שנים ארוכות. טיול רגלי בהרים ימחיש בפניכם מדוע לא צלחו צבאות רבים לכבוש את המדינה מהקרקע, ואף יגלה בפניכם נופים מדהימים ועוצרי נשימה.

אנו רק נציין שמדובר בקצה המזלג של המגוון האדיר שיש לאתיופיה להציע למטיילים מכל הסוגים. מומלץ מאוד להמשיך ולחקור, להבין בדיוק את סוג הטיול שאתם מכוונים אליו ולתכנן בהתאם.

בואו לטייל איתנו

טיול לאתיופיה מומלץ לתכנן כך שיתלווה אליכם מדריך מקצועי שמכיר את המדינה. זכרו שמדובר במדינה שתגרום לכם להרגיש כאילו הגעתם למימד אחר, ועל מנת להתמצא (לפחות בפעם הראשונה) כדי לשכור את שירותיו של מדריך. כך תבטיחו לעצמכם שתראו את כל המקומות שתרצו לראות בפעם הראשונה, ולא תפלו למלכודות תיירים כאלו ואחרות. כעת, אתם לגמרי מוכנים לצאת לטיול ולנו רק נותר לאחל לכם ליהנות מהשהייה במדינה הנפלאה הזו!