אני נוסע הרבה בדרכים ונוהג לשמוע מוזיקה. מכשיר ה zenfone 5 שלי שהגיע עם אוזניות מקוריות, סיפק לי חווית שמיעה סבירה בנסיעות הרבות שלי ברכבות ללימודים אך לזה לא ציפיתי.
באחד הפוסטים בפייסבוק סיפר אחד מחבריי כי הוא בדיוק רכש אוזניות Xiaomi piston 3 שלמרב הפתעתו עלו רק 20 דולרים ו”נתנו בראש” לאוזניות ממותג ה “ביטס” שהלכו לעולמן לאחר 3 שנות שימוש.
הייתי חייב לבדוק את אמינות דבריו והחלטתי להזמין במהרה אזניות Xiaomi כדי לבדוק, על מה כל המהומה.
ההפתעה הראשונה הייתה כאשר האזניות הופיעו בפתח ביתי לאחר כ 8 ימים מרגע ההזמנה. מלבד כך שזה מהר במיוחד לא העלתי בדעתי את ההפתעה הנעימה שמחכה לי ברגע שאפתח את הקופסה.

האריזה
האזניות מגיעות באריזה דיי מהודרת של Xiaomi הכוללת מקום לאחסון האזניות בצורה שלא מבלגנת את החוטים (הקשרים האלו מעולם לא היו מובנים לי) וכן 3 זוגות של כיסויי סיליקון לאזניות בגדלים שונים. שימושי מאוד גם להעברה בין מספר משתמשים וגם מתאים לילדים ומבוגרים כאחד.

האזניות
איכות הבנייה וההרכבה של האזניות הינן מהגבוהות שפגשתי. האזניות עשויות פלסטיקה איכותית אשר נראית עמידה ובנויה לאורך חיים גבוה במיוחד. בנוסף, העיצוב האלגנטי נראה פשוט נהדר ויוקרתי.

איכות השמיעה
השורה התחתונה אשר לשמה התכנסנו כאן היום. Xiaomi פשוט מוכיחה עד כמה היא חברה נהדרת ואיכותית. איכות השמיעה לא פחות ממעולה! צליל נקי, צלול ונעים גם כאשר הווליום בשמיים. בחיבור למחשב כמובן אני מצליח להגיע לווליום גבוה יותר מהמכשיר הסלולארי והאזניות שומרות על “יציבות” וצליל נקי גם לצלילים שהאוזן כבר מתקשה להקשיב להם (ווליום פשוט גבוה בטירוף).

לסיכום,
חבר שלי רכש את האוזניות ב 20$, אני כבר רכשתי אותה במבצע ב GearBest ב 15$. אני חייב לציין שהאוזניות הנ”ל שוות כל דולר ודולר ששולם עליהן. וכן, גם מחיר של 50-60$ היה משאיר את העסקה כדאית.
מומלץ בחום לאוהבי סרטים, שומעי מוזיקה, מנהלי שיחות ארוכות או סתם לחובבים אשר מעוניינים לשמוע ברמה הגבוהה ביותר ולשלם על כך, אם נודה באמת, מחיר פשוט מגוחך.

מומלץ לדעת שיש קופון לאתר GearBest שנותן לכם 50$ לרכישה באתר לנרשמים חדשים, אז…תתחדשו?!