חשבתי שבעזרת מקצוע נוסף שאני אלמד אני יוכל להוכיח את עצמי כאחד עם התמחות מסויימת שיוכל לעבוד בתור חשב שכר ובכל לשלם גם את מה שלמדתי במהלך התואר.. כיום במדינת ישראל ניתן למנות כמות בלתי נתפסת של אלפי חשבי שכר והביקוש לתחום רק הולך וגובר..

 זאת הסיבה העיקרית שרבים עדיין בוחרים לגשת וללמוד את התחום למרות שבכל שנה ניתן לספור מאות בורי הקורס שנגשים למבחנים של לשכת רואי החשבון של ישראל.

אם אנחנו חושבים על הדברים לעומק, תחום חשבות השכר הוא מצוין עבור כאלו שמעוניינים להצליח בגדול שתחום הכספים.. ניתן להתחיל לעבוד בארגון גדול בתור חשבי שכר בכירים החל מהיום הראשון לעבודה ובעזרת עבודה טובה לזכות לשבחים של ההנהלה ובכך לנסות להתקדם עד תפקידים בכירים וניהוליים בתוך הארגון.

לאלו מכם שמתלבטים סביב מציאת תחום לימוד שישלב את לימודיהם האקדמיים עם לימודי תעודה, הרי לכם כמה יתרונות בלימוד קורס חשבי שכר:

ראשית, לאלו מכם שמפחדים מרמת הלימוד בקורס, קורס חשבי שכר אינו קשה במיוחד ואינו מצריך מכם השקעת זמן רבה בלימוד ביתי או עמידה במשימות שתקבלו במהלך הקורס.. במיוחד עבור אלו שסיימו ללמוד לימודים אקדמיים, קורס חשבי שכר יכול להיות פשוט למדי וכל שיצריך מכם זה רק הבנה בסיסית של נושא השכר ואיתו מיסים, ביטוח לאומי ודיני עבודה וכמובן הקשבה, שיתוף פעולה ונוכחות במהלך הקורס עצמו.

בנוסף, הקורס מקנה לבוגרים תעודה של חשבי שכר בכירים שניתנת על ידי לשכת רואי החשבון בישראל. התעודה הזאת יכולה לפתוח לכם הרבה מאוד דלתות בתחום השכר והכלכלה ובמיוחד אם אתם בעלי תואר ראשון, הקורס יכול להיות עבורכם עוד פתח משמעותי להצלחה.

לבסוף, אם הכל ניראה לכם מושלם ומתאים והדבר היחיד שמפריע לכם הוא הזמן שתצטרכו להשקיע בקורס, גם כאן הנושא לא אמור להטריד אתכם במיוחד מאחר והקורס לרוב נלמד פעמיים בשבוע בשעות אחה”צ או בשילוב עם יום שישי, כך שאתם יכולים להמשיך לעבוד במשרה מלאה לאורך תקופת הקורס- בדרך כלל תקופה של שישה חודשים ולא יותר.