משחק הבאבלס הוא אחד המשחקים המשוחקים ביותר ברשת האינטרנט. מליוני ילדים, נערים ומבוגרים משחקים בו מדי יום בבית, בעבודה וסתם בזמן פנוי. אך השאלה שמיד עולה לכולם היא מדוע משחק הבאבלס הפך פופולרי כל כך? כדי לקבל את התשובה לכך קודם כל צריך לדעת מה הוא באבלס? מי משחק באבלס? כיצד משחקים במשחק? מתי פותח? וכו'..

באבלס הינו משחק ילדים מעולה ומאתגר, במשחק עליכם "לירות" את הבועות שלכם לאזורים מסוימים במסך ובכך ליצור רצף של 3 בועות ויותר מאותו הצבע. בכל פעם תידרשו לירות בועות בצבע שונה ובכך המשחק הופך למאתגר וטקטי במיוחד. קשה להסביר כיצד לנצח את המשחק כי כל משחק בנוי אחרת לגמרי. אך מה שבטוח הוא שבכולם המשימה לא פשוטה כלל וכלל. בכל פעם שתסיימו צבע מסוים הוא לא יחזור על עצמו, אך כל עוד לא סיימתם את הצבע, עדיין הוא יישאר לכם במאגר ותזדקקו לירות אותו. המשחק נגמר כאשר סיימתם את כל הצבעים.

אז מה בעצם הפך את באבלס לפופולרי כל כך?

המשחק שפותח לפני שנים רבות תפס עני רבים, אך מדוע זה קרה? המשחק שמשלב טקטיקה מיוחדת, המון חשיבה ויצירתיות וכמובן מיומנות שליחת בועות בטכניקות ייחודיות הופכות את המשחק הפשוט לכאורה למשחק מרתק ופופולרי כל כך מסביב לעולם. המשחק משוחק בכל מדינה בעולם, קהילות שלמות מייצרות משחקי באבלס חדשים והופכות את המשחק למרתק ומשגע יותר. כאשר מעבר למשחק הקלאסי ישנם משחקי באבלס חיות, משחקי באבלס ייצורים, חייזרים, אוכל ועוד –  מה שמאחד את כולם הוא שיטת המשחק שנשארת אחידה בכולם, בחלקם פשוטה יותר ובחלקם קשה יותר. אך אולי דווקא הקושי הופך את המשחק למרתק כל כך.

מעוניינים לשחק באבלס? לחצו כאן!