אחד הניסויים המעניינים ביותר שאנחנו יכולים לעשות בימים אלו, לעצמנו ולסביבה שלנו, הוא להיות בלי פלאפון יום אחד אם לא יותר מכך. יש אנשים שכנראה יצליחו בכך, בוודאי מי שאין לו ילדים בבית הספר או בצבא, מי שיבלה את הזמן הזה בחיק המשפחה או במקום מבודד ושלוו. מרבית האנשים כנראה לא יוכלו לעמוד בניסוי הזה, דבר שמוכיח עד כמה מכשיר הסלולר הפך להיות משמעותי בחיינו.

לכן אנשים שנדרשים לפנות אל מעבדה לצורך תיקון אייפון או מכשיר אחר, ימצאו את עצמם טרודים וחסרי סבלנות, בין אם זה בגלל שאין להם את המכשיר ובין אם זה בגלל שהם ישאלו את עצמם, עד כמה עמוק הוא הנזק וכמה הוא משמעותי.

אנחנו רוצים להציע לכם כאן 5 עצות מה לעשות במקרה חירום, במקרה בו צריך לפנות למעבדה לצורך תיקון אייפון. נניח ויש לכם מכשיר והוא התקלקל ברמה מסוימת, אנחנו נסביר לכם מה עליכם לעשות בשביל שלא כל הדברים במכשיר ייעלמו ממנו ותוכלו, כשתקבלו אותו חזרה, להחזיר אותם אליו וכך תוכלו להמשיך ולהשתמש בו. במידה ולא יהיה ניתן לתקן את המכשיר, אז תוכלו לשלב את החומר בכל מכשיר אחר שתבקשו לקנות.

לפני שנציג את הנקודות הנ"ל, חשוב לומר, על מנת שתוכלו לקבל שירות עבור תיקון אייפון ברמה גבוהה, מומלץ לפנות אל מעבדה שמתמחה בכך, ולא לכל מעבדה שאתם נתקלים בה בקניון או ברחוב.

5 דברים שיש לעשות כשהאייפון מתקלקל

דבר ראשון שעלינו לעשות זה לגבות את כל הנתונים שיש במכשיר. זה אומר לגבות טלפונים, תמונות, רשימות וכדומה. צריך לומר, חלק מהדברים מגובים דרך שרתי ענן מסוימים, אנחנו צריכים לזכור להשתמש בהם.

דבר שני שעלינו לעשות, זה לבחון את המכשיר בטרם אנחנו מוסרים אותו לתיקון. בין היתר זה אומר שאנחנו צריכים לפתוח ולסגור אותו, לבדוק האם יש בעיית זיכרון, האם מדובר באפליקציה מסוימת שגורמת לו נזק. ייתכן שמדובר בבעיה נקודתית שאנחנו יכולים לפתור בעצמנו.

דבר שלישי אשר מומלץ מאוד לעשות זה לנקות את המכשיר, להסיר ממנו דברים שאנחנו לא צריכים ודברים שנראים לנו חשודים. ייתכן מאוד שאחד מהדברים הנ"ל גורם לו נזק ולכן הוא מתנהל בצורה לא נכונה.

דבר רביעי, על מנת שנדע להסביר את הבעיה במעבדה, חשוב שאנחנו נבין מהי. כיצד היא באה לידי ביטוי ואיך היא משפיעה על התפקוד של המכשיר.

דבר חמישי, מוטב שיהיה לנו את כל הנתונים על המכשיר, איזה סוג, איזה דגם וכדומה. ככל שיהיה לנו יותר מידע על המכשיר, כך אנחנו נוכל להסביר עליו יותר ואז יהיה יותר פשוט וקל להבין מה מהות הבעיה. ייתכן שמדובר בעניין שקשור אך ורק למכשיר שלנו וייתכן וקשור בעניין רחב יותר של דגם המכשיר.