פה חסר שיניים זו מציאות מכאיבה ולא נעימה כלל וכלל. התחום הרפואי מציע כיום מגוון טיפולי שיניים. מה שמאפשר כמעט לכל אחד להשיג מראה של פה בריא ושיניים יפות. כמה זמן זה לוקח?

בעבר נאלצו אנשים להשלים עם המראה שלהם ועם השיניים הרקובות או המחוררות שלהם. אך כיום הטכנולוגיה מאפשרת לרופאי השיניים לבצע טיפולים מתקדמים ביותר. טיפולים אלו מאפשרים לכל פציינט ליהנות מפה מלא בשיניים יפות ובמראה טבעי. אם גם אתם סובלים מחסר בשיניים ואתם שואפים להגיע למצב בו אתם מחייכים ללא בושה – תוכלו לפנות לכיוון של השתלת שיניים. זה טיפול מתקדם שמאפשר לכם להשיג תוצאות יפות ומשביעות רצון! מטופלים רבים נהנים מפה מלא בשיניים יפות לאחר טיפול של השתלת שיניים. התהליך מוכיח את עצמו כמוצלח והתוצאות מדברות בעד עצמן.

על משך הזמן ועל הטיפול

במהלך טיפול ישתילו שתל בפיו של המטופל. כאשר מדובר על שתל אחד עשוי הטיפול להימשך מספר דקות בלבד. ואילו אם על השתלה של מספר שתלים מדובר, הטיפול יתארך למשך מספר שעות. הטיפול מחייב תכנון יסודי ודיוק מקסימלי במהלך הטיפול. וזאת במטרה להשיג תוצאה איכותית ונאה. כמובן שמלבד ליופי יש חשיבות רבה למראה הטבעי של הטיפול. הפציינט יוכל לבחור את הצבע של השיניים ואת המבנה שלהם כדי להשיג מראה טבעי על פי רצונו המדויק.

לאחר ביצוע הטיפול יכול המטופל ללכת לביתו. אין צורך לעבור תקופת התאוששות. אם כי יש לציין שלאחר כל טיפול שיניים זקוק המטופל לתקופה של הסתגלות למצב החדש בפיו. כל מי שעבר טיפול שיניים ואפילו טיפול פשוט ביותר – כמו סתימה, יודע כמה כל שינוי קטן בחלל הפה מורגש ומשפיע על הפעולות הקשורות בפה. כמובן שכאשר מדובר על השתלות שיניים השינוי יורגש בצורה ניכרת. ועל המטופל יהיה להתרגל למצב החדש.

יש מקרים בהם יהיה על המטופל להגיע מספר פעמים למרפאה, וזאת לצורך בדיקות התאמה וקבלת החלטות בדבר הטיפול המתאים. כאשר המטרה היא להשיג תוצאה יפה וטיפול יעיל ובטוח ככל האפשר.