על כולנו להתמודד לעתים עם מצבים בלתי נוחים, שנכפו עלינו מתוקף נסיבות משתנות. בהיותנו בני אדם אמיצים ובעלי תושייה, עלינו להבין שהחיים מכילים גם אירועים כאלו; הכי טוב יהיה לקבל מצב זה בהבנה ולא להתייאש. אנו בני מזל באופן מספק, בכך שנולדנו בימים ניתן למצוא פתרונות ידידותיים ומהירים לנסיבות קשות הנכפות עלינו, זאת גם ללא הצורך למכור את התחתונים כדי לשרוד.

איננו חייבים להיות עשירים כקורח, בכדי לממן פעולות נחוצות – החלפת הרכב, שיפוץ הבית, נסיעה לחו”ל, חתונה של הילד, מצב רפואי לא נעים המאלץ מעבר של ניתוח וכו’. נוכח לקבל סכום כסף נאה שיאפשר לנו את כל אלו, תוך פריסה של תקופת ההחזר עם תשלומים נוחים וריבית הוגנת. אלו הן הלוואות אקספרס, המהוות פתרון הולם.

הלוואות אלו, הקרויות גם “הלוואות מידיות” – מוענקות באופן מיידי, בסכומים צנועים, עבור תקופה בת שלוש שנים, לכל היותר. אלו הן הלוואות נפוצות מאוד, בעיקר לאור העובדה כי כסף זה מוזרם מיידית לחשבון הבנק, עם בירוקרטיה מינימלית, וללא כל צורך בחוסר הנעימות שבמעורבות ערבים להלוואה.

זכאות עבור הלוואות כאלו ניתנת לפי פרמטרים שונים, המבטאים את הנתונים הפיננסיים והכלכליים של מבקשי ההלוואה. לצורך הענקת הלוואות אקספרס, יש לבדוק היסטוריית אשראי, הוצאות חודשיות והלימה עם סכום הכסף הנכנס לבנק כל חודש. נוסף על כך, נבדקים גם נתונים סטטיסטיים שונים.

יתרונות בנוגע ללקיחת הלוואות אקספרס

יתרון בולט שלהם הלוואות אלו, נרשם כיעילות ומהירות בה אפשר לקבלן והמיידיות חוצת הגבולות גם כן. הלוואות אלו מאושרות לרוב תוך יממת עבודה. תוך 3 ימי עבודה סכום הכסף מועבר לחשבון המבקש. יתרון נוסף של הלוואות אלו, הוא כי אין הן כרוכות בתחקורים רבים, ערבים, או מדיניות החזר אימתנית.

כדאי לדעת גם כי הלוואה זו ניתנת לפירעון גם טרם סיום תקופת התשלום שנקבע מראש, במידה שהלווה מחליט להזרים סכום כסף חד פעמי גדול, ללא כל קנס. נוסף על כך, הטכנולוגיה בת ימינו, בשילוב עם הנגישות הרבה למידע ולרשת האינטרנט, מאפשרת ליהנות מקבלה של הלוואות אקספרס מבלי לזוז מהספה בבית; כל שנדרש הוא לפנות לחברות המלוות דרך טופס רישום באינטרנט, או באמצעות הטלפון, לתת את הפרטים המבוקשים ולזכות באישור הלוואה תוך זמן קצרצר.

היכן ניתן לקבל הלוואות?

  • בנקים – על אף שלא הבנקים התחילו במסורת הענקת הלוואות אקספרס, הרי שגם הם מאפשרים היום לקבלת הלוואות מסוג זה, בדומה למוצרים אחרים שהם מציעים (משכנתאות, הלוואות גדולות ועוד).
  • גופים חוץ בנקאיים – הבינו ראשונים את הפוטנציאל הקיים בתחום הלוואות מיידיות (חברות ביטוח, חברות אשראי).
  • גופים פרטיים – חברות שקיבלו השראה ממשרד האוצר להעניק הלוואות. מדבר על חברות ליסינג וחברות פקטורי. טרם תחילת עבודה עימן, ראוי לוודא שהן אכן מחזיקות ברישיון הענקת הלוואות.