כל אחד צריך בבית שיהיו לו כלי עבודה שישרתו אותו למקרה הצורך. השאלה, היא אילו כלים אנחנו באמת צריכים ואילו כלים משמשים בעלי מקצוע ואנחנו יכולים להשאיר להם אותם. הרי לא כל אחד מאיתנו הוא בעל מקצוע נכון?

העולם של כלי עבודה מתחלק לשורה של קטגוריות ותתי קטגוריות, יש מי שמחלק אותם על פי אפיונן המכאני, קרי האם מדובר בכלים ידניים או חשמליים. בחנויות עשה זאת בעצמך יקטלגו את כלי העבודה על פי כלים לבעלי מקצוע לעומת כלים שכל אחד צריך להחזיק בכל בית. מי שמתמחה יותר בכלי עבודה, ירצה לקטלג אותם על פי זמנם, כלי עבודה מודרניים לעומת כלי עבודה ישנים.

מאחר ובעלי מקצוע מכירים את הנושא, אז אין צורך להסביר להם אילו כלי עבודה הם צריכים, לכן נשאיר את הבמה לכלי עבודה שצריכים להיות בכל בית ומן הסתם נסתפק בכלי עבודה מודרניים. הם אלו שישרתו אותנו ולא כלי עבודה ישנים. נסביר לכם אילו כלי עבודה אתם צריכים ונציג בפניכם מספר טיפים לרכישתם .

כלי עבודה מודרניים שכל בית צריך

כל בית צריך שיהיה לו סט ארגז כלים. סט כזה ניתן לקנות בכל חנות למוצרי בניין וכן חנויות עשה זאת בעצמך. סט כזה ישרת אתכם בכל בעיה או טיפול שתרצו לבצע, מהחלפת מנורה, תיקון קל של סתימה בברז, תליית תמונה או מדף, ודברים שנראים לכם קצת יותר מסובכים. כל עוד לא מדובר בדברים שיכולים ליצור בעיה במערכות השונות של הבית (גז, חשמל, צנרת מים, מזגן) ומצד שני אתם יכולים לטפל בבעיה ולחסוך הזמנת איש מקצוע, אז הכלים האלה יהיו דרושים לכם.

כלי עבודה מודרניים שנמצאים בסט הכלים הם: פטיש, מברגים בגדלים שונים (עם ברגים ומסמרים מסוגים שונים), פלייר, מפתחות אלן, מפתח שוודי, מסור, סכין יפנית, בוקסות ועוד. בסט ארגזים יוקרתי יותר תמצאו גם מברגה עם הברגות בגדלים שונים. כן , אנחנו מדבר על ארגז כלים מהסוג שיש לכל ילד בגיל 4-5 רק אמיתי.

כאשר אתם הולכים לקנות כלי עבודה מודרניים, עליכם לשים לב ל:

  • אחריות לכל חלק
  • הסבר מפורט כיצד להשתמש בכלים השונים
  • אפשרות להגדיל את הארגז
  • קל ונוח לכם להשתמש בו

במידה ויש לכם גינה, אז רצוי שתקנו גם כלי עבודה מודרניים לגינה. אנחנו בכוונה אומרים מודרניים שכן יש היום כלים חשמליים שמחליפים את המגזמה הישנה. אנחנו מדברים על מסור חשמלי לגינה, גם את מכונת הדשא הישנה אפשר להחליף במכונה חדשה, מהירה וחדה יותר, זו תקל עליכם את העבודה.

כלי עבודה לגינה תוכלו לרכוש לא רק בחנויות עשה זאת בעצמך אלא גם בשלל משתלות (הגדולות שביניהן) ובחנויות גינון שונות. ההמלצה שלנו להתייעץ לפני זה עם בעל מקצוע שידע לתת לכם מידע על הכלים הטובים והחדישים ביותר בתחום.