בעשור האחרון אלפי ישראלים נוהרים ללונדון הקרובה והמרגשת בכדי ליהנות מאותם מופעים שאינם מגיעים לישראל, אמנים בקנה מידה בינלאומי שבוחרים לא להיכנס לקלחת הפוליטית ופשוט לפסוח על מדינתנו הקטנה והחמה, כאשר סיבוב ההופעות שלהם מגיע למדינות אירופאיות רבות.

מכל ההופעות בלונדון קשה לבחור אחת טובה, ורבים בוחרים לנסוע לכמה הופעות במקביל, וקורה לעיתים קרובות כי שניים או שלושה אמני בקליבר בינלאומי מופיעים יום אחרי יום, ללא תיאום, פשוט כי זה הקיץ, זו העונה, ומהר מאוד הכרטיסים נמכרים עד תום.

איזה הופעות בלונדון?

לא רק בירת מחזות הזמר, לונדון מציעה הופעות מכל הסוגים, מרוק כבד ועד מוסיקה קלאסית, דרך כל אמני הפופ הגדולים.

דוגמית קטנה מעולם ההופעות של לונדון פותח את הראש למגוון האדיר שמחכה לאוהבי המוסיקה בעולם. אמנים כמו סטיבי וונדר, הג’יפסי קינגס, פט שופ בויז, בילי ג’ואל, פול סיימון, מדנס, הקיור, בלאק סאבאת’, ועוד עשרות אמנים מגיעים להופיע בלונדון, וגם אתם יכולים להיות בקהל, ואפילו מקדימה.

אם אתם אוהבים מוסיקה ואוהבים ליהנות מ”שואו” כמו שצריך, לונדון היא יעד איכותי ומעניין שמציע גם הרבה מעבר להופעה, את כל הנוחות, הקניות, הנגישות, והכול בשפה האנגלית, ועם הנימוס האנגלי, לצד עיר שקל להגיע אליה, להתנהל בתוכה, וליהנות ממה שיש לה להציע.

הופעות כדורגל!

מעבר למוסיקה ושאר מופעי האמנות, ישנה עוד אומנות אחת אהובה מאוד בכל העולם, משחק הכדורגל. כמו במוסיקה, גם בכדורגל ניתן לעשות את העבודה ברמות שונות של אמנות, ואלו המשחקים ברמה הגבוהה ביותר אכן מציעים מיצג אומנותי לכל דבר, ובעצם הופעה שאסור להחמיץ.

הרבה מאוד קבוצות גדולות ונבחרות מגיעות לשחק באי הבריטי, ולונדון זוכה לארח מופעי כדורגל איכותיים בכמות רבה מדי שנה. לא מעט ישראלים גילו את ההזדמנות להשיג כרטיסים וחבילות להופעות בלונדון, במקרה זה הופעות כדורגל, וטסים עם כל המשפחה או כטיול בר-מצווה ליהנות ממשחקים ברמה הגבוהה ביותר.

לונדון, אם כך, היא בירה תיירותית-אומנותית המציעה לקהל שוחרי ההופעות מגוון אינסופי של מופעים שונים ומרתקים, וגם אתם תוכלו למצוא בקלות מענה לתשוקות שלכם בהופעות בלונדון.