ארץ המגף, אחת המדינות השופעות ביותר בעולם קוראת לצעירים ישראליים לעבוד באיטליה במגוון יעדים לרבות רומא, ונציה, מילאנו, פירנצה ועוד. ישראלים רבים כבר בחרו בעבודה באיטליה ונהנים מכסף רב, מגורים ברמה גבוהה, טיולים וחוויה אחת גדולה של פעם בחיים.

הצעירים הישראלים מגלים יכולות גבוהות בכל הקשור לשיווק ומכירה בעגלות הישראליות בעיקר כאשר מדובר במוצרים תוצרת כחול לבן בהם אנו משוויצים בכל העולם וכן הם הפכו להיות כ"כ פופולריים. כמות התיירים העצומה הפוקדת את איטליה וכן תרבותה צריכה והשופינג של התושבים המקומיים ושל התיירים מושכת אותם לקניונים ולמרכזי הקניות בעיקר ל"עגלות הישראליות" ולמוצרים שהם כ"כ אוהבים לקנות.

המוצרים מתאימים לתיירים, מטיילים וגם לתושבים המקומיים והם יכולים לקנות אותם גם לעצמם, גם בתור מתנה נהדרת כמזכרת מהטיול והחופשה שלהם בחו"ל. מדובר בעיקר במוצרי קוסמטיקה וטיפוח תוצרת כחול לבן כאשר מוצרי ים המלח מובלים בקטגוריה זו שכן הם מאוד מאוד פופולריים בכל העולם, בכל יעד ובכל עגלה בה מוכרים ישראלים. בנוסף אנו מציעירם למכירה גם גאג'טים ישראליים, מוצרים טכנולוגיים מתקדמים ומגוון רחב של מוצרים נוספים אשר משתנים בהתאם לתקופה והביקוש.

גם בתחום המגורים נהנים הישראלים שבוחרים בעבודה באיטליה ממגוון רחב של תנאים החל ממגורים מפוארים בקומפלקסים מרשימים ועד לבריכות שחייה, חדרי כושר ורכבים לרשותם של העובדים באיטליה המשדרגים את אורך החיים. ימי חופשה שבועיים מאפשרים למעסיקים לדאוג לבילויים קבועים של כל העובדים ביחד במסעדות, בברים, בפאבים ובמועדונים המובילים של איטליה מהמובילים ביבשת אירופה ובעולם בדרך לחוויה של פעם בחיים.

רוצים לשמוע עוד על עבודה באיטליה? רוצים לראות הוכחה שישראלים משתכרים כ 5000 יורו בממוצע בכל חודש? השאירו פרטים או היכנסו לאתר ונציגינו ישמחו לספר לכם יותר על העבודה באיטליה

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

גיל